مشخصات برنامه

برنامه سنگنوردی انجدان

تاریخ اجرا : ۲۲بهمن ماه ۹۹

سرپرست برنامه : محمد عبدلی

مربی برنامه : محمد عبدلی

تعداد افراد شرکت کننده : ۷ نفر

افراد شرکت کننده :

خانمها : ساره کائیدانی مریم بنی جمالی شیرین ربیعی طیبه شیرازی

آقایان : علی آقااکبری ، علیرضامیرزاخانی ، مجید احمدی

شرح گزارش:

صبح روز چهارشنبه طبق برنامه ریزی قبلی ساعت ۷:۴۵ از اراک به سمت روستای انجدان و سپس سایت حرکت کردیم و سپس همنوردان به مدت ۳۰ دقیقه مشغول درست کردن و خوردن صبحانه شدند.

از آنجا که در بین ما دوستانی بودند که برای بار اول برنامه سنگنوردی را تجربه میکردند تصمیم گرفته شد ؛ قبل از اقدام به صعود مسیر های درنظر گرفته شده(مسیر های پائیزان و عزم با درجه سختی۱۰c و ۱۰d) مسائل پایه تری را آموزش ببینند و سپس به معرفی ابتدایی ابزار های مورد استفاده پرداخته شد ؛همچنین  بچه ها، پوشیدن هارنس و گره را تمرین کردند.

پس از آن توضیحاتی در مورد هماهنگی و همطنابی صعود کننده و حمایتچی داده شد. و طبق برنامه، ۲ مسیر جدید برای دوستان به صورت قرقره و سرطناب درنظر گرفته شده بود؛ ریخته شد. و همه ی بچه ها به نوبت اقدام به صعود مسیر ها  کردند. و در اخر ابزار ها از روی مسیر جمع آوری شد.

سپس توضیحاتی در مورد نحوه ی تمرینات سنگنوردی در طبیعت و لزوم انجام تمرین و استمرار آن برای صعود بهترارائه گردید؛ همچنین برنامه های آتی درنظر گرفته شده شرح داده شد و در ساعت ۳:۳۰ عصر برنامه به اتمام رسید و به اراک بازگشتیم.

جا دارد از زحمات سرکار خانم شیرازی و کمک های ایشان در برنامه ،برای بهتر اجرا کردن برنامه و ایجاد علاقه در شرکت کنندگان برنامه تشکر کنم .

همچنین درجهت اجرای‌ مسئولیت های زیست محیطی مقدار ۲۰ لیتر آب نیز جهت شارژ منبع  و استفاده از سرویس بهداشتی سایت حمل شد.

۰ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.