مشخصات برنامه

صعود به قله

تاریخ اجرا : ۱۱ تیر ۱۴۰۰

سرپرست برنامه :

مربی برنامه :

تعداد افراد شرکت کننده :

افراد شرکت کننده :

آقایان: ۱- حسین محمدی(سرپرت، مربی) ۲- علیرضا علیمردانی(مربی) ۳- محمد عبدلی(مربی) ۴- اصغری ۵- محمودی  ۶- میرزاخانی  ۷- میرزایی ۸- حسن محمدی ۹- شایان امینی

خانم‌ها: ۱۰- عیدی ۱۱- بنی جمالی ۱۲- قاهانی

طبق تقویم تابستان باشگاه، پس از همانگی‌های انجام شده صبح روز جمعه ساعت ۵:۴۰ صبح با وسیله نقلیه شخصی به سمت روستای رباط میل حرکت کردیم. از دوربرگردان روستا وارد جاده چپقلی شده و خودروها را کنار ساختمان و استخر اداره منابع طبیعی پارک کردیم. با دوستان باشگاه عاشقان کوهستان که آنها نیز قصد صعود قله عمر دوباره را داشتند سلام و احوالپرسی کردیم. صبحانه‌ای مختصر صرف شد و ساعت ۶:۵۰ پس از معرفی اعضاء و مربیانی که در برنامه شرکت کرده بودند، با سر قدمی آقای میرزاخانی به سمت خط الراس حرکت کردیم. یک حلقه طناب برای حمایت پیش بینی شده بود. در سه نقطه از مسیر تیغه با نصب طناب ثابت، اعضاء با راهنمایی مربیان و اعضای با تجربه تر در حمایت کامل طناب و با اطمینان به سمت قله حرکت کردند.

هوا صاف بود و باد خنکی که در طول روز می‌وزید از گرمای هوا کم می‌کرد. در ابتدای محل نصب طناب ثابت ، آموزشهای لازم به اعضا داده شد و با ایمنی و احتیاط کامل، عبور از نقاط فنی انجام شد. ساعت ۱۰:۳۰ به قله رسیدیم. پس از استراحت و گرفتن عکس یادگاری، از مسیر پاکوب به سمت جاده چپقلی حرکت کردیم. ساعت ۱۲:۲۰ برنامه پایان یافت.

در پایان جا دارد از آقایان عبدلی، علیمردانی و میرزاخانی که با حمایت از اعضای تیم در طول برنامه زحمات زیادی کشیدند، تشکر و قدردانی نمایم.

۰ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.